ITB Berlin 2019

nazwa imprezy :   Międzynarodowa Giełda Turystyczna  
strona www :   www.itb-berlin.com
data imprezy :   06-10.03.2019
godziny otwarcia :    10.00-18.00 (specjaliści - wejście od 9.30)
miejsce :    tereny targowe Messe Berlin, Messedamm 22
organizator :    Messe Berlin
opis imprezy :  

Największe targi turystyczne, ważne wydarzenie dla przedstawicieli z branży i atrakcja dla tysięcy zwiedzających. Prezentacje 187 krajów i przegląd wszystkich gałęzi rynku turystycznego.

Zakres imprezy: wszystkie grupy produktów i usług związanych z szeroko pojętą turystyką i podróżami; poszczególne kraje prezentują swą ofertę turystyczną na stoiskach narodowych, a  w targach biorą też udział: międzynarodowe związki turystyczne, krajowe i regionalne organizacje turystyczne, biura podróży, organizatorzy podróży biznesowych, rejsów, turystyki przygodowej, ekologicznej, kulturalnej, firmy przewozowe, hotelarskie, ubezpieczeniowe, wydawnictwa, hotele z ofertą spa, firmy zajmujące się informacją turystyczną, technologiami i oprogramowaniem dla obsługi ruchu turystycznego i wiele innych.

wydarzenia towarzyszące :  

Targom ITB towarzyszy niezwykle bogaty program wydarzeń towarzyszących: konferencja ekspercka ITB Berlin Convention, Akademia ITB - prezentacje, webinaria, warsztaty; liczne pokazy, warsztaty i występy organizowane przez wystawców: więcej informacji.

ITB Convention 365 - wydarzenia organizowane w ramach konferencji ITB dostępne online

koszt udziału :  

Kraje i regiony (Destinations) prezentują się na wspólnych stoiskach; wystąpienia indywidualne możliwe są w działach specjalnych: lista działów.

 

Firmy zainteresowane udziałem w stoisku narodowym prosimy o zgłaszanie się do Polskiej Organizacji Turystycznej (z kopią do nas): Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Firmy, które chcą przygotować własne stoisko w ramach któregoś z działów specjalnych wysyłają zgłoszenia bezpośrednio do organizatorów ITB.

Ceny wynajmu powierzchni: stoisko szeregowe - 197 euro/m2, stoisko narożne - 230,50 euro/m2, stoisko półwyspowe -279,75 euro/m2, stoisko wyspowe - 329,00 euro/m2.

Dla stoisk powyżej 100 m2  wg powyższego cennika wycenia się pierwsze 100 m2, a pozostałą powierzchnię wg stawki dla stoiska szeregowego (197 euro/m2), niezależnie od  rodzaju stoiska.

Do tych cen należy doliczyć obowiązkową składka na stowarzyszenie AUMA - 0,60 euro/m2. Obowiązkowa jest również opłata za pakiet reklamowy - 620 euro (stoisko bez podwystawców) lub 850 euro (stoisko z dowolną liczbą podwystawców).

Stoiska dwupoziomowe: przy zgłoszeniu planowanego piętra do 15.01.2019 opłata za górny poziom wynosi 50 euro/m2 + składka na AUMA; po tej dacie opłata wynosi 150 euro/m2 + składka na AUMA.

Formularze zgłoszeniowe dla wystawców są dostępne tutaj. Termin zgłoszeń- 1.09.2018. Prosimy o dokładne zapoznanie się z regulaminem dla wystawców dołączonym do formularza rejestracyjnego.

Wszystkie ceny (oprócz składki na AUMA) są podane w wartości netto.

pozostałe informacje :  

 Uwaga: ITB Berlin nie ma katalogu drukowanego. Informacje o wystawcach dostępne będą w katalogu internetowym.

Ważne dla wystawców:i katalog wystawców ITB 2019 będzie dostępny wyłącznie w wersji online, nie będzie wersji drukowanej katalogu. Korespondencja dotycząca wpisu do katalogu drukowanego jest próbą oszustwa ze strony firm niezwiązanych z Messe Berlin. Nie należy podpisywać żadnych dokumentów tego typu ani realizować zawartych w nich zaleceń lub żądań. W razie otrzymania takich dokumentów prosimy o przesyłanie ich do naszego przedstawicielstwa lub bezpośrednio do organizatorów ITB w Berlinie.

pliki do pobrania
:  

 ZAKUP BILETÓW

Kupujących prosimy o przysłanie formularza zamówieniowego oraz odpowiedniego formularza rejestracyjnego z danymi wszystkich osób udających się na targi.

formularz zamówieniowy (dane do zaksięgowania zakupu - potrzebny przy zakupie wszystkich rodzajów biletów)

formularz rejestracyjny dla specjalistów (dane potrzebne do wystawienia biletów jednodniowych na dni dla specjalistów, biletów na cały czas trwania targów lub dodatkowych wejściówek dla wystawców)

formularz rejestracyjny dla publiczności (dane potrzebne do wystawienia biletów dla publiczności, normalnych bądź ulgowych)

rejestracja dla dużych grup - w przypadku dużych grup (powyżej 10 osób) z jednej instytucji polecamy wykorzystać zamieszczoną tabelkę

informacje o przetwarzaniu danych osobowych - prosimy o zapoznanie się z zasadami

galeria :  

                                   

Bilety już dostępne. Osoby zainteresowane zakupem w przedstawicielstwie prosimy o przesłanie formularzy zamieszczonych powyżej.

ceny biletów (w euro)  w przedstawicielstwie na str. organizatora
w kasie

 jednodniowy dla specjalistów

(wraz z udziałem w kongresie,

 do wykorzystania 06-10.03)

 

 34,-  42,-  62,-

wielokrotnego wstępu dla specjalistów

((wraz z udziałem w kongresie,

na cały czas trwania targów)

 

 48,-  60,-  90,-

jednodniowy na dni dla publiczności

(09-10.03)

 

 12,-  12,-  15,-

jednodniowy studencki/uczniowski

na dni dla publiczności (09-10.03)*

 

 8,-

 -  8,-

Last Minute - 10.03 po 14.00

  -  -  8,-

dodatkowe wejściówki dla wystawców

(na całe targi)

50,-  -   -

* wymagana legitymacja

W trosce o biznesowy charakter tej części imprezy dni dla specjalistów są przeznaczone wyłącznie dla osób powyżej 18 lat. Dotyczy to także grup studenckich i uczniowskich. Grupy młodszych uczniów zapraszamy na dni dla publiczności (09-10.03).

Grupy studenckie z uczelni wyższych mogą otrzymać bilety na dni dla specjalistów w cenie 28,50 euro (jednodniowy) lub 35 euro (na całe targi) na specjalne zamówienie - prosimy o przesłanie zgłoszenia wraz z listą osób.

Dzieci do 14 r.ż. (pod opieką osoby dorosłej) w dni dla publiczności - wstęp wolny.