Bazaar Berlin 2018

strona www :  www.bazaar-berlin.com
data imprezy :  7-11.11.2018
godziny otwarcia :  10.00-20.00, w niedzielę 12.11 do 19.00  
miejsce :  Messe Berlin, Messedamm 22
organizator :  Messe Berlin
opis imprezy :  

Międzynarodowe targi (połączone ze sprzedażą) wyrobów z dziedziny sztuki użytkowej i rzemiosła artystycznego, organizowane w Berlinie od ponad 50 lat. To niespotykana nigdzie indziej impreza lansująca koncepcję „globalnego rynku dla lokalnych produktów”. Co roku artyści, rzemieślnicy i handlowcy spotykają się w Berlinie z ciepłym przyjęciem entuzjastów wysokiej jakości produktów etnicznych, sztuki użytkowej i rzemiosła artystycznego.

Zakres imprezy:

World Market – ubrania, tkaniny dekoracyjne, wyroby skórzane, ozdoby, drobne meble, kilimy, wiklina, ceramika, szkło, rzemiosło artystyczne, biżuteria, wyroby etniczne, dzianina, kosmetyki naturalne, zabawki drewniane z całego świata;

Art. + Style - Dział przeznaczony dla oferty bardziej związanej ze sztuką niż rzemiosłem. Swoją ofertę prezentować będą tu artyści, galerie, projektanci specjalizujący się w modzie, biżuterii, dekoracji wnętrz;

Natural Living – wszystko, co może się kojarzyć ze zdrowym, zgodnym z naturą trybem życia.  Od naturalnych kosmetyków, produktów z dziedziny „wellness” i ekologicznej mody, po wina organiczne, minerały, parafarmaceutyki, techniki relaksacyjne i medytację Zen.

Winter at Home – propozycje na nadchodzącą Gwiazdkę. Dekoracje, akcesoria, kompozycje kwiatowe, oryginalne prezenty gwiazdkowe. Wszystko co potrzebne do stworzenia właściwego pełnego ciepła nastroju nadchodzących Świąt.

Fair Trade - wyroby z certyfikatem uczciwego handlu, gwarantującym, ze powstały z poszanowaniem środowiska naturalnego i praw pracowników.

koszt udziału :    informacje dla wystawców i formularze zgłoszeniowe tutaj
pozostałe informacje :  

 W targach udział wzięło:

- około 500 wystawców z 60 państw świata (w tym 9 z Polski)

- 40 000 zwiedzających

pliki do pobrania :  

 

galeria :  

                                                           

 

ceny biletów (w euro) 

   w przedstawicielstwie   

online (na str. niemieckiej   

   w kasie

       
2-dniowy*  6,50  8,00  9,50
2-dniowy uczniowski/studencki* -  -  8,00

jednodniowy dla klas szkolnych

(cena od osoby)

- - 4,00

 

* wstęp na cały dzień + powrót innego dnia po godz. 15.00

W weekend dzieci do lat 14 pod opieką osoby dorosłej wchodzą bezpłatnie (nie dotyczy grup szkolnych).