CE Week 2019

nazwa imprezy :   CE Week
 
strona www :  

www.ceweekny.com

data imprezy :   12-13.06.2019
godziny otwarcia :   9.30 -
miejsce :   Jacob K. Javits Convention Center, 655 West 34th Street, Nowy Jork, USA
organizator :   Messe Berlin GmbH i CT Lab Global Media

 
opis imprezy :  

We współpracy z IFA, w Nowym Jorku organizowany jest CE Week - platforma biznesowa dla rynku elektronicznego w Ameryce Północnej. CE Week jest zaprojektowany jako miejsce spotkań dla producentów, dystrybutorów, sprzedawców detalicznych, grup zakupowych itp.  Łączy wystawę produktów, program wykładów i prezentacji oraz okazję do nawiązywania cennych kontaktów biznesowych.

Na wystawie prezentowane są produkty z najbardziej innowacyjnych, szybko rozwijających się kategorii, takich jak wyposażenie "domu inteligentnego", elektronika użytkowa do samochodów, druk 3D, smartfony, słuchawki, galanteria elektroniczna itp. Oprócz  tego CE Week obejmuje konferencję, w ramach której przedstawiciele firm z branży dzielą się swoimi doświadczeniami i przewidywaniami na przyszłość.

Termin dobrano tak, by kupujący mogli zgromadzić informacje o nowym asortymencie i przygotować się na wakacje oraz sezon jesienny i falę zakupów związaną z powrotem do szkoły.

Dodatkowym atutem imprezy jest to, że odwiedzają ją przedstawiciele największych amerykańskich mediów, zapewniając liczne relacje i odpowiedni rozgłos.

koszt udziału :   Informacje dla wystawców


pozostałe informacje

:  

Zapraszamy także do zapoznania się targami IFA i ich partnerskimi imprezami, przede wszystkim IFA GM, a także wzorowanymi na IFA, ale dopasowanymi do potrzeb chińskiego rynku detalicznego targach elektroniki użytkowej i AGD  CE China.

wydarzenia towarzyszące :  

 Nagroda Best in Show

TVShoutout - nagroda dla najlepszego telewizora wysokiej rozdzielczości

 

galeria