Asia Fruit Logistica 2020

nazwa imprezy :   Międzynarodowe Targi Owocowo-Warzywne w Hong-Kongu
 
strona www :   www.asiafruitlogistica.com
data imprezy :  

UWAGA zmiana terminu: 18-20.11.2020

W tym roku targi tylko w wersji wirtualnej Asia Fruit Logistica ON

Szczegóły poniżej

godziny otwarcia :    
miejsce :  

Tylko w internecie

 Singapore Expo, 1 Expo Drive, Singapur 486150

organizator :    GPE (joint venture Messe Berlin i Fruitnet Ltd.)
 
opis imprezy :  

W tym roku realizacja targów w tradycyjnej formie okazała się niemożliwa. Rozwiązaniem tego problemu jest format wirtualny: organizatorzy opracowują internetową wersję Asia Fruit Logistica, aby ułatwić uczestnikom azjatyckiego rynku owocowo-warzywnego nawiązywanie kontaktów, wymianę wiadomości i skuteczne prowadzenie działalności biznesowej.

Internetowa forma targów będzie nosić nazwę Asia Fruit Logistica ON. Przede wszystkim będzie służyć kontaktom między sprzedawcami i nabywcami, wyszukiwaniu i  dopasowywaniu potencjalnych partnerów biznesowych oraz umawianiu spotkań  biznesowych online. Oprócz tego planowane jest udostępnienie na stronie targów pełnego programu  seminariów, konferencji i warsztatów, w tym Asia Fruit Congress ON - internetowego wydania wiodącego kongresu w tej branży w regionie.

Obecnie organizatorzy kontaktują się bezpośrednio z wystawcami, którzy już wcześniej zgłosili swój udział w targach oraz z nowymi potencjalnymi wystawcami, aby omówić szczegóły zmian i przedstawić możliwości pełnego wykorzystania nowej formy targów.

Warunki udziału wystawców oraz zwiedzających - patrz poniżej (w dziale kosztu udziału).

Więcej szczegółów zostanie ogłoszonych do końca sierpnia. Wkrótce także rozpocznie się rejestracja uczestników.

 


Najważniejsza w Azji impreza targowa poświęcona rynkowi świeżych owoców i warzyw z całego regionu. Zakres imprezy: świeże owoce i warzywa, suszone owoce, orzechy, produkty mrożone i puszkowane, owoce i warzywa egzotyczne, uprawy organiczne, zioła i przyprawy, kwiaty i rośliny doniczkowe, technologie sortowania, pakowania, przechowywania i przetwarzania, transport i logistyka, zarządzanie produkcją i sprzedażą, kontrola jakości, doradztwo, rozwiązania informatyczne dla branży, usługi techniczne, systemy uprawy, materiał roślinny i nasiona.

 

wydarzenia towarzyszące    

kongres Asiafruit - jedna z najważniejszych konferencji tej branży w regionie; w tym roku obchodzi dwudziestolecie.

Cool Logistica Asia - konferencja n.t produktów nietrwałych, wymagających niskich temperatur -kluczowego problemu na rynku Azji południowo-wschodniej

SMART Horticulture Asia - forum dotyczące technologii IT przydatnej w branży owocowo-warzywnej

AsiaFruit Business Forum - warsztaty o szerokiej tematyce

 W tym roku równolegle do Asia Fruit Logistica będzie odbywać się Seafood Expo Asia, wiodące azjatyckie targi owoców morza. Obie imprezy dotyczą łatwo psującej się żywności, która wymaga szczególnego traktowania i wiele aspektów biznesowej obsługi tych branż jest zbliżonych. Więcej o Seafood Expo Asia

 

koszt udziału :  

 Oferta dla wystawców wirtualnych

Więcej informacji dla wystawców wirtualnych

Dla wirtualnych zwiedzających - udział (stworzenie profilu zwiedzającego, dostęp do publikowanych materiałów z kongresu i in., czaty i rozmowy wideo): 30 euro + VAT; szczegóły oferty

 

 Wystawców i zwiedzających prosimy o zapoznanie się dokładnie z warunkami udziału (Terms and Conditions)

 

pozostałe informacje :  

W 2021 planowany jest powrót do tradycyjnego formatu targów.

 

Jak dojechać na targi AFL - informacje dla podróżnych

W 2018 ruszyła kolejna impreza z rodziny Fruit Logistica: poświęcone konkretnym potrzebom rynku chińskiego targi China FL.

pliki do pobrania :    
galeria :