Asia Fruit Logistica 2020

nazwa imprezy :   Międzynarodowe Targi Owocowo-Warzywne w Hong-Kongu
 
strona www :   www.asiafruitlogistica.com
data imprezy :  

UWAGA zmiana terminu: 18-20.11.2020

W tym roku targi tylko w wersji wirtualnej Asia Fruit Logistica ON

Szczegóły poniżej

godziny otwarcia :    10.00-18.00 czasu singapurskiego
miejsce :  

Tylko w internecie

 Singapore Expo, 1 Expo Drive, Singapur 486150

organizator :    GPE (joint venture Messe Berlin i Fruitnet Ltd.)
 
opis imprezy :  

Najważniejsza w Azji impreza targowa poświęcona rynkowi świeżych owoców i warzyw z całego regionu. Zakres imprezy: świeże owoce i warzywa, suszone owoce, orzechy, produkty mrożone i puszkowane, owoce i warzywa egzotyczne, uprawy organiczne, zioła i przyprawy, kwiaty i rośliny doniczkowe, technologie sortowania, pakowania, przechowywania i przetwarzania, transport i logistyka, zarządzanie produkcją i sprzedażą, kontrola jakości, doradztwo, rozwiązania informatyczne dla branży, usługi techniczne, systemy uprawy, materiał roślinny i nasiona.

 

W tym roku realizacja targów w tradycyjnej formie okazała się niemożliwa. Rozwiązaniem  jest format wirtualny: organizatorzy opracowali internetową wersję Asia Fruit Logistica, aby ułatwić uczestnikom azjatyckiego rynku owocowo-warzywnego nawiązywanie kontaktów, wymianę wiadomości i skuteczne prowadzenie działalności biznesowej.

Internetowa forma targów nosi nazwę Asia Fruit Logistica ON. Przede wszystkim będzie służyć kontaktom między sprzedawcami i nabywcami, wyszukiwaniu i  dopasowywaniu potencjalnych partnerów biznesowych oraz umawianiu spotkań  biznesowych online. Oprócz tego planowane jest udostępnienie na stronie targów pełnego programu  seminariów, konferencji i warsztatów, w tym Asiafruit Congress ON - internetowego wydania wiodącego kongresu w tej branży w regionie.

Wystawcy mogą przedstawić profil firmy, zaprezentować zdjęcia i filmy ze swoimi produktami oraz umawiać się na spotkania (w formie czatu lub rozmowy video) ze zwiedzającymi i innymi wystawcami. Liczba prezentacji i spotkań zależy od wybranej oferty - dostępne są trzy pakiety usług w cenach 1 500, 4000 i 10 000 euro netto. Wystawcy mogą także uczestniczyć w kongresie Asiafruit ON oraz wszystkich webinariach i innych wydarzeniach towarzyszących. Rejestracja wystawców i szczegóły oferty. Prosimy zapoznać się z warunkami udziału (terms and Conditions) i zasadami przetwarzania danych osobowych (Data Protection Policy).

Zwiedzający za cenę biletu mogą umówić się na nieograniczoną liczbę spotkań z wystawcami oraz uczestniczyć w kongresie AsiaFruit (do tej pory wymagało to osobnej opłaty) i innych wydarzeniach towarzyszących. Przy rejestracji należy wypełnić formularz, dzięki któremu system zaproponuje spotkania z firmami odpowiadającymi potrzebom i zainteresowaniom gościa. Rejestracja zwiedzających - zakup biletów. Koszt - 30 euro netto.

Oficjalne godziny działania targów to 10.00-18.00 wg czasu singapurskiego, ale na spotkania można umawiać się o dowolnej porze dogodnej dla obu stron. Wydarzenia towarzyszące publikowane w internecie będą dostępne również później.

Można samodzielnie szukać firm, z którymi chcemy nawiązać kontakt, używając wyszukiwarki, ale także korzystać z sugestii opracowanych na podstawie informacji, które podamy w formularzu rejestracyjnym i naszej aktywności. Im więcej szczegółów podamy i im bardziej aktywnie korzystamy ze swojego konta, tym skuteczniej działa algorytm wyszukujący dla nas propozycje.

Filmowa inauguracja nowego formatu AFL ON

Krótka filmowa prezentacjaAFL ON - jak to działa

Począwszy od 07.10 w każdą środę o 14.30 czasu singapurskiego (dostępne także później) publikowane będą raporty Asia Briefings, poruszające ważne dla branży tematy. Bezpłatna rejestracja i program

Nowa forma targów stwarza nowe możliwości - w tym roku udział w Asia Fruit Logisitca ON nie wymaga organizowania dalekiej podróży, ponoszenia kosztów zakwaterowania czy transportu materiałów na stoisko. Warto wykorzystać tę okazję do nawiązania kontaktów na prężnym rynku chińskim i nie tylko. Zapraszamy!

 


 

wydarzenia towarzyszące    

kongres Asiafruit - jedna z najważniejszych konferencji tej branży w regionie; w tym roku udział bezpłatny dla wystawców i zwiedzających na AFL ON

Cool Logistica Asia - konferencja n.t produktów nietrwałych, wymagających niskich temperatur -kluczowego problemu na rynku Azji południowo-wschodniej

SMART Horticulture Asia - forum dotyczące technologii IT przydatnej w branży owocowo-warzywnej

AsiaFruit Business Forum - warsztaty o szerokiej tematyce

 W tym roku równolegle do Asia Fruit Logistica ON (17-19.11) będzie odbywać się w formie wirtualnej Seafood Expo Asia, wiodące azjatyckie targi owoców morza. Obie imprezy dotyczą łatwo psującej się żywności, która wymaga szczególnego traktowania i wiele aspektów biznesowej obsługi tych branż jest zbliżonych. Więcej o Seafood Expo Asia

 

koszt udziału :  

 Informacje o ofercie dla wystawców wirtualnych

Zgłoszenie dla wystawców wirtualnych

 Wystawców i zwiedzających prosimy o zapoznanie się dokładnie z warunkami udziału (Terms and Conditions)

 

pozostałe informacje :  

Krajem partnerskim Asia Fruit Logistica ON 2020 jest Peru.

W 2021 planowany jest powrót do tradycyjnego formatu targów.

 

W 2018 ruszyła kolejna impreza z rodziny Fruit Logistica: poświęcone konkretnym potrzebom rynku chińskiego targi China FL.

pliki do pobrania :    
galeria :