nazwa imprezy :   Międzynarodowe Targi Technologii Transportu  
strona www :   www.innotrans.com
data imprezy :  

22-25.09.2020

(26-27.09 - dni dla publiczności)

godziny otwarcia :  

9.00-18.00

dni dla publiczności: 10.00-18.00 (tylko tereny zewnętrzne)

miejsce :    Messe Berlin, Messedamm 22,
organizator :    Messe Berlin
opis imprezy :  

Największe na świecie targi poświęcone przede wszystkim transportowi szynowemu; miejsce spotkań producentów, przedstawicieli publicznych i prywatnych przedsiębiorstw komunikacyjnych, inżynierów, decydentów z samorządów i ministerstw transportu z całego świata, a także pasjonatów kolejnictwa.

Zakres imprezy: pojazdy szynowe, układy i części, serwis i konserwacja pojazdów kolejowych, projekty i wyposażenie wnętrz pojazdów, wykładziny podłogowe, obicia siedzeń, uchwyty, autobusy miejskie i dalekobieżne, urządzenia stacjonarne, systemy informacyjne, sterowanie ruchem, ustalanie opłat za przejazd, logistyka transportu towarowego, maszyny budowlane i osprzęt do nich, systemy bezpieczeństwa, oświetlenia, wentylacji, materiały budowlane, szyny, nawierzchnie, wytyczanie tras, pomiary, systemy torów, technologie podziemnych prac budowlanych.

 

wydarzenia towarzyszące :  

Więcej informacji tutaj.

 

koszt udziału :

 

 

 

 

wynajem powierzchni    

ceny rabatowe

do 06.01.2019

ceny normalne

zgłoszenia do 20.09.2019

stoisko szeregowe - 260 euro/m kw.   270 euro/m kw.
stoisko narożne - 280 euro/m kw. 290 euro/m kw.
stoisko półwyspowe - 290 euro/m kw. 305 euro/m kw.
stoisko wyspowe - 300 euro/m kw. 315 euro/m kw.
tereny zewnętrzne -  205 euro/m kw. 205 euro/m kw.
tory - 205 euro/m bieżący 205 euro/m bieżący

minimalny rozmiar stoiska - 12 m kw.

Dla stoisk indywidualnych o powierzchni 200 m kw. i większych obowiązuje cena jak dla stoiska szeregowego, niezależnie od faktycznego kształtu, z wyjątkiem stoisk w halach z bezpośrednim dostępem do torów: 1.2, 2.2., 3.2, 4.2., hub27

Pozostałe opłaty obowiązkowe:  0,60 euro/m kw. składki na stowarzyszenie AUMA; 1150 euro za pakiet promocyjny.

Uzupełniające kompletne stoisko 12 m kw. w dziale Career Pavilion - 4050 euro. Oferta specjalna dla wystawiających się po raz pierwszy w dziale Travel Catering & Comfort Services - 3700 euro za kompletne stoisko

Wszystkie podane ceny są cenami netto. Pozostałe usługi zamawia się po otrzymaniu lokalizacji i opłaca po targach.

Zgłoszenie dla wystawców

pozostałe informacje :  

 UWAGA: Zgłoszenie wystawcy jest wiążące!

Ze względu na wielką liczbę chętnych i duży nakład pracy organizatorów związany z przydzieleniem lokalizacji i zorganizowaniem imprezy,  przesłanie formularza zgłoszeniowego dla wystawców uważane jest za zobowiązanie do wykorzystania zamówionego miejsca i uiszczenia wymaganych za to opłat.  W razie rezygnacji ze zgłoszenia wystawca jest zobowiązany zapłacić koszty powierzchni. Prosimy dokładnie zapoznać się z regulaminem dla wystawców i warunkami udziału w targach (Terms and Conditions of Participation, General Terms of Business).

 

Nowa impreza dla rynku technologii transportu

Do tej pory branża autobusowa miała swój dział na InnoTrans. Od 2017 r.  pojawiły się nowe targi, poświęcone wyłącznie autobusom: BUS2BUS. Będą się odbywać w cyklu dwuletnim, na zmianę z InnoTrans. Najbliższa edycja: 19-21.03.2019. Zapraszamy do zapoznania się z nowymi targami!

 

dane statystyczne
:  

InnoTrans stale się rozwija. Jubileuszowe, dziesiąte targi InnoTrans w 2014 r. były rekordowe pod względem wynajętej powierzchni, liczby wystawców oraz zwiedzających. W 2016 r. te rekordy zostały ponownie pobite. Dane statystyczne na rok 20168:

liczba wystawców - 3062 z 61 krajów, w tym ponad 70 z Polski

liczba zwiedzających specjalistów - 160 000 ze 110 państw, w tym 52% spoza Niemiec

liczba światowych premier produktów - 155

liczba pojazdów prezentowanych na wystawie zewnętrznej - 145

pliki do pobrania :  

 

 

galeria :  

     

 

Zgodnie z polityką Messe Berlin przedstawicielstwa regionalne sprzedają bilety w cenach promocyjnych. Bilet na dni dla publiczności dostępne tylko w kasach.

 

ceny biletów (w euro)
w przedstawicielstwie    

online 

na str. niemieckiej

w kasie

bilet jednodniowy

(do wykorzystania miedzy 22 a 25.09)

 

     

bilet na całe targi

(22-25.09)

 

     

bilet jednodniowy

zniżkowy*

(do wykorzystania miedzy 22 a 25.09)

 

     

bilet jednodniowy na dni dla

publiczności (26-26)

 -  -

 3,-

dzieci do lat 14 bezpłatnie

 

*  Bilety dla uczniów i studentów, uprawniają do korzystania z przywilejów studenckich: specjalnych mailowych biuletynów informacyjnych czy wycieczek z przewodnikiem po stoiskach firm zainteresowanych rekrutacją młodych pracowników. Wymagana legitymacja.

UWAGA: Wszystkie bilety kupowane w przedstawicielstwie lub online uprawniają do bezpłatnego korzystania z komunikacji miejskiej w Berlinie w dniu wskazanym na bilecie (w przypadku biletów jednodniowych - w dniu wizyty na targach, w przypadku biletów wielokrotnego wstępu - przez cały czas trwania targów).

Biletów na dni dla publiczności ten przywilej nie obejmuje.