nazwa imprezy :   Międzynarodowe Targi Technologii Transportu  
strona www :  

www.innotrans.com

Zajrzyj na naszą stronę InnoTrans na Facebooku

data imprezy :  

pierwotny termin: 22-25.09.2020

UWAGA:  targi zostają przesunięte na 27-30.04.2021

Więcej informacji

godziny otwarcia :  

9.00-18.00

miejsce :    Messe Berlin, Messedamm 22,
organizator :    Messe Berlin
opis imprezy :  

UWAGA: ze względów bezpieczeństwa oraz w związku z decyzją władz Berlina targi InnoTrans odbędą się w zmienionym terminie: 27-30 kwietnia 2021.

W związku ze zmianą terminu tagów wystawcy zostali poinformowani bezpośrednio o szczegółach organizacyjnych, które ta zmiana pociąga. Organizatorzy dokładają starań, by zminimalizować związane ze zmianą problemy.

Ustalenia dotyczące wystawców, którzy do 21.04.2020 potwierdzili udział w targach pozostają ważne. Termin bezkosztowej rezygnacji z udziału w targach w 2021 r. - 11.05.

Więcej informacji na str. organizatora

Bilety na wrzesień 2020 zakupione do kwietnia 2020 zostały anulowane, a koszty zwrócone. Osoby, które przed tym terminem kupiły bilety w sklepiku online, w sprawie zwrotu kosztów proszone są o kontakt z obsługą: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. ;  tel. +49 3030 696969. Są już dostępne bilety na nowy termin InnoTrans - patrz poniżej (cennik biletów pod galerią zdjęć).

W razie pytań i wątpliwości prosimy o kontakt.

Największe na świecie targi poświęcone przede wszystkim transportowi szynowemu; miejsce spotkań producentów, przedstawicieli publicznych i prywatnych przedsiębiorstw komunikacyjnych, inżynierów, decydentów z samorządów i ministerstw transportu z całego świata, a także pasjonatów kolejnictwa.

Zakres imprezy: pojazdy szynowe, układy i części, serwis i konserwacja pojazdów kolejowych, projekty i wyposażenie wnętrz pojazdów, wykładziny podłogowe, obicia siedzeń, uchwyty, autobusy miejskie i dalekobieżne, urządzenia stacjonarne, systemy informacyjne, sterowanie ruchem, ustalanie opłat za przejazd, logistyka transportu towarowego, maszyny budowlane i osprzęt do nich, systemy bezpieczeństwa, oświetlenia, wentylacji, materiały budowlane, szyny, nawierzchnie, wytyczanie tras, pomiary, systemy torów, technologie podziemnych prac budowlanych.

 

wydarzenia towarzyszące :  

Konferencja InnoTrans Convention, liczne fora dyskusyjne, prezentacje firm w Speakers' Corner,  i inne atrakcyjne wydarzenia. Więcej informacji tutaj.

 Uwaga: ze względów logistycznych nie będą już organizowane dni dla publiczności (impreza weekendowa po targach). Dziękujemy wszystkim, którzy brali w nich udział dotychczas.

 

koszt udziału :

 

 

 

 

wynajem powierzchni    

ceny rabatowe

do 06.01.2019

ceny normalne

zgłoszenia do 20.09.2019

stoisko szeregowe - 260 euro/m kw.   270 euro/m kw.
stoisko narożne - 280 euro/m kw. 290 euro/m kw.
stoisko półwyspowe - 290 euro/m kw. 305 euro/m kw.
stoisko wyspowe - 300 euro/m kw. 315 euro/m kw.
tereny zewnętrzne -  205 euro/m kw. 205 euro/m kw.
tory - 205 euro/m bieżący 205 euro/m bieżący

minimalny rozmiar stoiska - 12 m kw.

Dla stoisk indywidualnych o powierzchni 200 m kw. i większych obowiązuje cena jak dla stoiska szeregowego, niezależnie od faktycznego kształtu, z wyjątkiem stoisk w halach z bezpośrednim dostępem do torów: 1.2, 2.2., 3.2, 4.2., hub27

Pozostałe opłaty obowiązkowe:  0,60 euro/m kw. składki na stowarzyszenie AUMA; 1150 euro za pakiet promocyjny.

Uzupełniające kompletne stoisko 12 m kw. w dziale Career Pavilion - 4050 euro. Oferta specjalna dla wystawiających się po raz pierwszy w dziale Travel Catering & Comfort Services - 3700 euro za kompletne stoisko

Wszystkie podane ceny są cenami netto. Pozostałe usługi zamawia się po otrzymaniu lokalizacji i opłaca po targach.

Zgłoszenie dla wystawców

 

pozostałe informacje :  

 UWAGA: Zgłoszenie wystawcy jest wiążące!

Ze względu na wielką liczbę chętnych i duży nakład pracy organizatorów związany z przydzieleniem lokalizacji i zorganizowaniem imprezy,  przesłanie formularza zgłoszeniowego dla wystawców uważane jest za zobowiązanie do wykorzystania zamówionego miejsca i uiszczenia wymaganych za to opłat.  W razie rezygnacji ze zgłoszenia wystawca jest zobowiązany zapłacić koszty powierzchni. Prosimy dokładnie zapoznać się z regulaminem dla wystawców i warunkami udziału w targach (Terms and Conditions of Participation, General Terms of Business).

 Termin bezkosztowej rezygnacji z udziału w zmienionym terminie (2021 r.) - do 11.05.

Nowe imprezy dla rynku technologii transportu

W 2019 r. wystartowały nowe targi branżowe poświęcone technologiom mobilnym i elektronicznym dla transportu: MES Expo. Premierowa edycja: 05-07.11.2019. Więcej informacji o targach.

 

Od 2017 r. działają targi, poświęcone wyłącznie autobusom: BUS2BUS. Będą się odbywać w cyklu dwuletnim, na zmianę z InnoTrans. Zapraszamy do zapoznania się z targami!

 

dane statystyczne
:  

InnoTrans stale się rozwija. Każda kolejna edycja jest większa od poprzedniej pod względem wynajętej powierzchni, liczby wystawców oraz zwiedzających . Dane statystyczne na rok 2018:

liczba wystawców - 3062 z 61 krajów, w tym ponad 70 z Polski

liczba zwiedzających specjalistów - 160 000 ze 110 państw, w tym 52% spoza Niemiec

liczba światowych premier produktów - 155

liczba pojazdów prezentowanych na wystawie zewnętrznej - 145

pliki do pobrania :  

 

 

galeria :  

     

 

Cennik biletów na 2021

 

Zgodnie z polityką Messe Berlin przedstawicielstwa regionalne sprzedają bilety w cenach promocyjnych.

Osoby zainteresowane zakupem biletów w naszym przedstawicielstwie prosimy o kontakt. 

 

ceny biletów (w euro)
w przedstawicielstwie    

online 

na str. niemieckiej

w kasie

bilet jednodniowy

 

 20,-  50,-  95,-

bilet na całe targi

 

 30,-  75,-  130,-

bilet jednodniowy

zniżkowy*

 

 13,-  -  -

 

*  Bilety dla uczniów i studentów, uprawniają do korzystania z przywilejów studenckich: specjalnych biuletynów informacyjnych, udziału w Talent Stage, gdzie prezentują się firmy i osoby szukające pracy w branży czy wycieczek z przewodnikiem po stoiskach firm zainteresowanych rekrutacją młodych pracowników. Wymagana legitymacja.

UWAGA: Bilety kupowane w przedstawicielstwie lub online uprawniają do bezpłatnego korzystania z komunikacji miejskiej w Berlinie w dniu wskazanym na bilecie (w przypadku biletów jednodniowych - w dniu wizyty na targach, w przypadku biletów wielokrotnego wstępu - przez cały czas trwania targów).

Bilety na miejscu będzie można kupować tylko przy wejściu wschodnim (Eingagng Ost, od strony Messedamm) i wejściu przy hali 9 (również od Messedamm). Bilety kupione w kasie nie są ważne na komunikację miejską.

Prosimy o staranne wypełnianie formularzy zamówieniowych (dostępne w późniejszym terminie). Ważne są tylko poprawnie spersonalizowane wejściówki.