ITB Berlin 2020

nazwa imprezy :   Międzynarodowa Giełda Turystyczna  
strona www :  

www.itb-berlin.com

Zajrzyj na naszą stronę ITB na Facebooku

 

data imprezy :  

04-08.03.2020 - odwołane

Następna edycja targów: 10-14.03.2021

godziny otwarcia :    10.00-18.00 (specjaliści - wejście od 9.30)
miejsce :    tereny targowe Messe Berlin, Messedamm 22
organizator :    Messe Berlin
opis imprezy :  

Z przykrością informujemy, że targi ITB 2020 zostały odwołane ze względu na bezpieczeństwo zdrowotne uczestników. Niestety nie ma możliwości przesunięcia tegorocznej imprezy na inny termin. W imieniu organizatorów przepraszamy za wszelkie uciążliwości. Koszty zakupionych biletów zostały zwrócone. Szczegółowe informacje

 Mimo iż targi nie odbyły się, katalog wystawców zarejestrowanych na 2020 r. jest dostępny tutaj.

 Komunikat organizatora o zwrotach kosztów dla zwiedzających i wystawców

 W razie wątpliwości prosimy o kontakt. Niezależnie od tegorocznych wydarzeń mamy nadzieję powitać Państwa na ITB 2021.

 

Największe targi turystyczne, ważne wydarzenie dla przedstawicieli z branży i atrakcja dla tysięcy zwiedzających. Prezentacje niemal wszystkich krajów świata i kompleksowy przegląd gałęzi rynku turystycznego.

Zakres imprezy: wszystkie grupy produktów i usług związanych z szeroko pojętą turystyką i podróżami; poszczególne kraje prezentują swą ofertę turystyczną na stoiskach narodowych, a  w targach biorą też udział: międzynarodowe związki turystyczne, krajowe i regionalne organizacje turystyczne, biura podróży, organizatorzy podróży biznesowych, rejsów, turystyki przygodowej, ekologicznej, kulturalnej, firmy przewozowe, hotelarskie, ubezpieczeniowe, wydawnictwa, hotele z ofertą spa, firmy zajmujące się informacją turystyczną, technologiami i oprogramowaniem dla obsługi ruchu turystycznego i wiele innych.

 

wydarzenia towarzyszące :  

Targom ITB towarzyszy niezwykle bogaty program wydarzeń towarzyszących: konferencja ekspercka ITB Berlin Convention, prezentacje, webinaria, warsztaty; liczne pokazy, warsztaty i występy organizowane przez wystawców: więcej informacji.

ITB Convention 365 - wydarzenia organizowane w ramach konferencji ITB dostępne online

 

koszt udziału :  

Kraje i regiony (Destinations) prezentują się na wspólnych stoiskach; wystąpienia indywidualne możliwe są w działach specjalnych: lista działów.

 

Ceny wynajmu powierzchni:

stoisko szeregowe -  201 euro/m2,

stoisko narożne -  235,17 euro/m2,

stoisko półwyspowe - 285,42 euro/m2,

stoisko wyspowe -  335,67 euro/m2.

W przypadku dużych stoisk (powyżej 100 m2) wg powyższego cennika wycenia się pierwsze 100 m2, a pozostałą powierzchnię wg stawki dla stoiska szeregowego (201 euro/m2), niezależnie od  rodzaju stoiska.

Do tych cen należy doliczyć obowiązkową składka na stowarzyszenie AUMA - 0,60 euro/m2. Obowiązkowa jest również opłata za pakiet reklamowy - 620 euro dla stoisk z jednym wystawcą, 850 euro dla stoisk z co najmniej jednym podwystawcą.

Formularze zgłoszeniowe dla wystawców dostępne tutaj. Prosimy o dokładne zapoznanie się z regulaminem dla wystawców dołączonym do formularza rejestracyjnego. Proszę zwrócić szczególną uwagę na przepisy wymagające obecności kompetentnego personelu na stoisku 6do końca targów (niektórzy wystawcy postanawiają zakończyć pracę wcześniej i opuszczają lub demontują stoisko przed zakończeniem imprezy, co obniża jej jakość i działa na szkodę zwiedzających; takie praktyki są zabronione i grożą za nie kary finansowe).

Wszystkie ceny (oprócz składki na AUMA) są podane w wartości netto.

 

pozostałe informacje :  

 Uwaga: ITB Berlin nie ma katalogu drukowanego. Informacje o wystawcach dostępne będą w katalogu internetowym.

Ważne dla wystawców:i katalog wystawców ITB 2020 będzie dostępny wyłącznie w wersji online, nie będzie wersji drukowanej katalogu. Korespondencja dotycząca wpisu do katalogu drukowanego jest próbą oszustwa ze strony firm niezwiązanych z Messe Berlin. Nie należy podpisywać żadnych dokumentów tego typu ani realizować zawartych w nich zaleceń lub żądań. W razie otrzymania takich dokumentów prosimy o przesyłanie ich do naszego przedstawicielstwa lub bezpośrednio do organizatorów ITB w Berlinie.

galeria :  

 

 Cennik biletów na rok 2020:

ceny biletów (w euro)  w przedstawicielstwie na str. organizatora
w kasie

 jednodniowy dla specjalistów

(wraz z udziałem w kongresie,

 do wykorzystania 04-08.03)

 

34,-  42,-       62,-     

wielokrotnego wstępu dla specjalistów

(wraz z udziałem w kongresie,

na cały czas trwania targów)

 

 48,-  60,-  90,-

jednodniowy na dni dla publiczności

(do wykorzystania 07 lub 08.03)

 

 13,-  13,-  16,-

jednodniowy studencki/uczniowski

na dni dla publiczności

(do wykorzystania 07 lub 08.03)*

 

 8,-   - 8,-

bilet "last minute" - na 08.03 od 14.00 

 

- -

8,-

 

dodatkowe wejściówki dla wystawców

(na całe targi)

 60,-  -  -

* wymagana legitymacja

W trosce o biznesowy charakter tej części imprezy dni dla specjalistów są przeznaczone wyłącznie dla osób powyżej 18 lat. Dotyczy to także grup studenckich i uczniowskich. Grupy młodszych uczniów zapraszamy na dni dla publiczności (07-08.03).

Dzieci do 14 r.ż. (pod opieką osoby dorosłej) w dni dla publiczności - wstęp wolny.