Bazaar Berlin 2021

 

nazwa imprezy :

Międzynarodowe Targi Rękodzieła Artystycznego i Wzornictwa  Przemysłowego

strona www :

 www.bazaar-berlin.com

Zajrzyj na naszą stronę targów Bazaar na Facebooku

data imprezy :  3-7.11.2021
godziny otwarcia :  10.00-20.00, w niedzielę 10.11 do 19.00  
miejsce :  Messe Berlin, Messedamm 22
organizator :  Messe Berlin
opis imprezy :  

Międzynarodowe targi (połączone ze sprzedażą) wyrobów z dziedziny sztuki użytkowej i rzemiosła artystycznego, organizowane w Berlinie prawie od 60 lat. To niespotykana nigdzie indziej impreza lansująca koncepcję „globalnego rynku dla lokalnych produktów”. Co roku artyści, rzemieślnicy i handlowcy spotykają się w Berlinie z ciepłym przyjęciem entuzjastów wysokiej jakości produktów etnicznych, sztuki użytkowej i rzemiosła artystycznego.

Doskonałe miejsce, by zaopatrzyć się w oryginalne i stylowe prezenty gwiazdkowe.

Zakres imprezy:

World Market (część ogólna) – ubrania, tkaniny dekoracyjne, wyroby skórzane, ozdoby, drobne meble, kilimy, wiklina, ceramika, szkło, rzemiosło artystyczne, biżuteria, wyroby etniczne, dzianina, kosmetyki naturalne, zabawki drewniane z całego świata;

Art. + Style/Style and Europe - Dział przeznaczony dla oferty bardziej związanej ze sztuką niż rzemiosłem. Swoją ofertę prezentować będą tu artyści, galerie, projektanci specjalizujący się w modzie, biżuterii, dekoracji wnętrz;

Natural Living – wszystko, co może się kojarzyć ze zdrowym, zgodnym z naturą trybem życia.  Od naturalnych kosmetyków, produktów z dziedziny „wellness” i ekologicznej mody, po wina organiczne, minerały, parafarmaceutyki, techniki relaksacyjne i medytację Zen.

Winter at Home – propozycje na nadchodzącą Gwiazdkę. Dekoracje, akcesoria, kompozycje kwiatowe, oryginalne prezenty gwiazdkowe. Wszystko co potrzebne do stworzenia właściwego pełnego ciepła nastroju nadchodzących Świąt.

Fair Trade - wyroby z certyfikatem uczciwego handlu, gwarantującym, ze powstały z poszanowaniem środowiska naturalnego i praw pracowników.

koszt udziału :  

 Informacje dla wystawców i formularze zgłoszeniowe będą dostępne tutaj

Prosimy zapoznać się z regulaminem udziału dołączonym do formularzy zgłoszeniowych.

pozostałe informacje :  

 

pliki do pobrania :  

 

galeria :  

                         

   

 Ceny biletów zostaną ogłoszone w późniejszym terminie.

Przedstawicielstwo Targów Berlińskich tradycyjnie oferuje bilety w cenach rabatowych.

Od jesieni 2021 roku zasady sprzedaży biletów ulegną zmianie - informacje na ten temat będą pojawiać się na stronie. Osoby zainteresowane zakupem prosimy o kontakt z przedstawicielstwem.

 UWAGA: Ze względu na panującą sytuacje zdrowotną organizatorzy informują, że na teren targów będą wpuszczane osoby zaszczepione, posiadające ważny negatywny test na Covid lub będące ozdrowieńcami.