InnoTrans 2020/21

nazwa imprezy :   Międzynarodowe Targi Technologii Transportu  
strona www :  

www.innotrans.com

Zajrzyj na naszą stronę InnoTrans na Facebooku

data imprezy :  

27-30.04.2021, pierwotny termin: 22-25.09.2020

UWAGA: Targi InnoTrans nie odbędą się w planowanym terminie kwietniowym,

zostają przełożone na 20-23.09.2022

Szczegóły poniżej. Za utrudnienia serdecznie przepraszamy

 Od 21.09.2020 zapraszamy na pokazy przedpremierowe

godziny otwarcia :  

9.00-18.00

miejsce :    Messe Berlin, Messedamm 22,
organizator :    Messe Berlin
opis imprezy :  

Z przykrością zawiadamiamy o kolejnej zmianie: targi InnoTrans nie odbędą się w zmienionym terminie 27-30 kwietnia 2021. Po konsultacjach z przedstawicielami największych firm oraz stowarzyszeń branżowych, ze względu na niekorzystny rozwój sytuacji zdrowotnej organizatorzy zdecydowali, że impreza zostanie przesunięta na 20-23.09.2022 (a więc na pierwotnie planowany termin kolejnej edycji zgodnie z dwuletnim cyklem targów).

Targi InnoTrans to ogromna impreza, w której uczestniczą tysiące wystawców z całego świata. Tak duże wydarzenie wymaga długiego i starannego planowania, dużego nakładu pracy zarówno ze strony Messe Berlin, jak i firm przygotowujących swoje wystąpienie. Konieczne jest planowanie z odpowiednim wyprzedzeniem. Choć w tej chwili nie można z całkowitą pewnością przewidzieć sytuacji wiosną przyszłego roku, to na razie prognozy są niepomyślne. Ze względu na bezpieczeństwo uczestników, ale też ryzyko finansowe i kłopoty organizacyjne, jakie niosłaby dla wszystkich konieczność nagłego odwołania imprezy podjęto decyzję o odwołaniu targów w kwietniu. Za związane z tym komplikacje przepraszamy i liczymy na Państwa zrozumienie.

Zgłoszenia wystawców potwierdzone do 22.10.2020 pozostają ważne. Wystawcy zostaną poinformowani bezpośrednio o szczegółach organizacyjnych. Wystawcy, którzy chcieliby wycofać swoje zgłoszenie, mogą to zrobić do 30.11.2020 - opłaty już wniesione zostaną im zwrócone, a zamówienia anulowane.

Terminy związane z płatnościami i organizacją stoiska ulegają odpowiednim zmianom. Wystawcy zostaną poinformowani o nowym kalendarium.

Możliwe są także zgłoszenia nowych wystawców - nowy termin to 30.04.2021.

Możliwe są zmiany w lokalizacji stoisk, ale organizatorzy dołożą starań, by ograniczyć je do minimum. Również rozmieszczenie pojazdów na torach może ulec zmianie - wystawcy zostaną o tym poinformowani z odpowiednim wyprzedzeniem.

Więcej informacji na str. organizatora

Bilety dla publiczności kupione do 22.10.20 zostaną anulowane, a koszty zwrócone. Osoby, które kupiły bilety w sklepiku online, w celu otrzymania zwrotu proszone są o kontakt z obsługą: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. ;  tel. +49 3030 696969.

W razie pytań i wątpliwości prosimy o kontakt.

 

 

Zapraszamy na InnoTrans Preview: przedpremierowe wirtualne spotkanie branży transportowej od 21.09! Już teraz wystawcy przedstawiają swoją ofertę na filmach i webinariach, w prezentacjach firm i produktów. Od 21.09 materiały są dostępne dla wszystkich. W dniach 22-25.09 odbyła się także wirtualna konwencja InnoTrans, na której eksperci omawiali przyszłość transportu.

Oferta dla wystawców na InnoTrans Preview:

Wszyscy zarejestrowani wystawcy  mogą zamówić wirtualne usługi na platformie InnoTrans Preview.

- prezentacja na platformie, link do konta na Virtual Market Place i 1 film (powitanie, prezentacja firmy lub produktu, YouTube lub Vimeo) - 240 euro

- jak wyżej, do 3 filmów - 390 euro

- prezentacja w 3D lub w rzeczywistości rozszerzonej wykonana na podstawie zdjęć przesłanych przez wystawcę (obróbka trwa 12 dni) - ceny do ustalenia indywidualnie

- wirtualne zwiedzanie 360o (prezentacja np. wnętrza pojazdu, w którym zwiedzający mogą "przemieszczać się" swobodnie) - koszty do ustalenia indywidualnie

- Link do webinarium i szczegółowe informacje na platformie - 240 euro

- Webinarium (wszechstronne wsparcie w organizacji i przeprowadzeniu webinarium do 1000 uczestników dostępnego na platformie) - 3 900 euro (dostępność ograniczona)

Szczegółowe informacje

 

 

Największe na świecie targi poświęcone przede wszystkim transportowi szynowemu; miejsce spotkań producentów, przedstawicieli publicznych i prywatnych przedsiębiorstw komunikacyjnych, inżynierów, decydentów z samorządów i ministerstw transportu z całego świata, a także pasjonatów kolejnictwa.

Zakres imprezy: pojazdy szynowe, układy i części, serwis i konserwacja pojazdów kolejowych, projekty i wyposażenie wnętrz pojazdów, wykładziny podłogowe, obicia siedzeń, uchwyty, autobusy miejskie i dalekobieżne, urządzenia stacjonarne, systemy informacyjne, sterowanie ruchem, ustalanie opłat za przejazd, logistyka transportu towarowego, maszyny budowlane i osprzęt do nich, systemy bezpieczeństwa, oświetlenia, wentylacji, materiały budowlane, szyny, nawierzchnie, wytyczanie tras, pomiary, systemy torów, technologie podziemnych prac budowlanych.

 

wydarzenia towarzyszące :  

Konferencja InnoTrans Convention, liczne fora dyskusyjne, prezentacje firm w Speakers' Corner,  i inne atrakcyjne wydarzenia. Planowane wydarzenia mogą ulec zmianom. Więcej informacji tutaj.

 Uwaga: ze względów logistycznych nie będą już organizowane dni dla publiczności (impreza weekendowa po targach). Dziękujemy wszystkim, którzy brali w nich udział dotychczas.

 

koszt udziału :

 

 

 

 

wynajem powierzchni    

ceny rabatowe

do 06.01.2019

ceny normalne

zgłoszenia do 30.04.2021

stoisko szeregowe - 260 euro/m kw.   270 euro/m kw.
stoisko narożne - 280 euro/m kw. 290 euro/m kw.
stoisko półwyspowe - 290 euro/m kw. 305 euro/m kw.
stoisko wyspowe - 300 euro/m kw. 315 euro/m kw.
tereny zewnętrzne -  205 euro/m kw. 205 euro/m kw.
tory - 205 euro/m bieżący 205 euro/m bieżący

minimalny rozmiar stoiska - 12 m kw.

Dla stoisk indywidualnych o powierzchni 200 m kw. i większych obowiązuje cena jak dla stoiska szeregowego, niezależnie od faktycznego kształtu, z wyjątkiem stoisk w halach z bezpośrednim dostępem do torów: 1.2, 2.2., 3.2, 4.2., hub27

Pozostałe opłaty obowiązkowe:  0,60 euro/m kw. składki na stowarzyszenie AUMA; 1150 euro za pakiet promocyjny.

Uzupełniające kompletne stoisko 12 m kw. w dziale Career Pavilion - 4050 euro. Oferta specjalna dla wystawiających się po raz pierwszy w dziale Travel Catering & Comfort Services - 3700 euro za kompletne stoisko

Wszystkie podane ceny są cenami netto. Pozostałe usługi zamawia się po otrzymaniu lokalizacji i opłaca po targach.

Zgłoszenie dla wystawców


 Prosimy dokładnie zapoznać się z regulaminem dla wystawców i warunkami udziału w targach (Terms and Conditions of Participation, General Terms of Business) oraz informacjami o przetwarzaniu danych osobowych (Information according to EU-General Data Protection Regulation)

pozostałe informacje :  

 

Nowe imprezy dla rynku technologii transportu

W 2019 r. wystartowały nowe targi branżowe poświęcone technologiom mobilnym i elektronicznym dla transportu: MES Expo. Premierowa edycja: 05-07.11.2019. Więcej informacji o targach.

 

Od 2017 r. działają targi, poświęcone wyłącznie autobusom: BUS2BUS. Będą się odbywać w cyklu dwuletnim, na zmianę z InnoTrans. Zapraszamy do zapoznania się z targami.

 

dane statystyczne
:  

InnoTrans to dynamiczne targi, przyciągające powszechne zainteresowani branży. Dotychczas każda kolejna edycja była większa od poprzedniej pod względem wynajętej powierzchni, liczby wystawców oraz zwiedzających . Dane statystyczne na rok 2018:

liczba wystawców - 3062 z 61 krajów, w tym ponad 70 z Polski

liczba zwiedzających specjalistów - 160 000 ze 110 państw, w tym 52% spoza Niemiec

liczba światowych premier produktów - 155

liczba pojazdów prezentowanych na wystawie zewnętrznej - 145

pliki do pobrania :  

 

 

galeria :  

     

 

Cennik biletów na 2022 zostanie ogłoszony w późniejszym terminie.

 

Zgodnie z polityką Messe Berlin przedstawicielstwa regionalne sprzedają bilety w cenach promocyjnych.

Osoby zainteresowane zakupem biletów w naszym przedstawicielstwie prosimy o kontakt. 

 

ceny biletów (w euro)
w przedstawicielstwie    

online 

na str. niemieckiej

w kasie

bilet jednodniowy

 

     

bilet na całe targi

 

     

bilet jednodniowy

zniżkowy*

 

     

 

*  Bilety dla uczniów i studentów, uprawniają do korzystania z przywilejów studenckich: specjalnych biuletynów informacyjnych, udziału w Talent Stage, gdzie prezentują się firmy i osoby szukające pracy w branży czy wycieczek z przewodnikiem po stoiskach firm zainteresowanych rekrutacją młodych pracowników. Wymagana legitymacja.

UWAGA: Bilety kupowane w przedstawicielstwie lub online uprawniają do bezpłatnego korzystania z komunikacji miejskiej w Berlinie w dniu wskazanym na bilecie (w przypadku biletów jednodniowych - w dniu wizyty na targach, w przypadku biletów wielokrotnego wstępu - przez cały czas trwania targów).

Prosimy o staranne wypełnianie formularzy zamówieniowych (dostępne w późniejszym terminie). Ważne są tylko poprawnie spersonalizowane wejściówki.