ITB Berlin 2021

nazwa imprezy :   Międzynarodowa Giełda Turystyczna  
strona www :  

www.itb-berlin.com

Zajrzyj na naszą stronę ITB na Facebooku

 

data imprezy :  

 UWAGA, zmiana terminu: 9-12.03.2021

Targi odbędą się wyłącznie online jako ITB NOW

godziny otwarcia :    
miejsce :    tereny targowe Messe Berlin, Messedamm 22
organizator :    Messe Berlin

 

opis imprezy

:  

UWAGA: W 2021 roku targi ITB odbędą się wyłącznie w formie wirtualnej, jako impreza branżowa B2B wraz z konferencją.

Ze względu na trudną sytuację ogólnoświatową oraz związane z nią problemy i wyzwania dla turystyki, organizatorzy zdecydowali, że choć w zmienionej formie, targi ITB powinny się odbyć.

Targi ITB NOW zaplanowano jako imprezę B2B wyłącznie dla branży, bez udziału publiczności. Bedzie to platforma umożliwiająca nawiązywanie kontaktów i relacji biznesowych oraz zdobywanie najnowszych informacji ze świata turystyki.

 

Największe targi turystyczne, ważne wydarzenie dla przedstawicieli z branży i atrakcja dla tysięcy zwiedzających. Prezentacje niemal wszystkich krajów świata i kompleksowy przegląd gałęzi rynku turystycznego.

Zakres imprezy: wszystkie grupy produktów i usług związanych z szeroko pojętą turystyką i podróżami; poszczególne kraje prezentują swą ofertę turystyczną na stoiskach narodowych, a  w targach biorą też udział: międzynarodowe związki turystyczne, krajowe i regionalne organizacje turystyczne, biura podróży, organizatorzy podróży biznesowych, rejsów, turystyki przygodowej, ekologicznej, kulturalnej, firmy przewozowe, hotelarskie, ubezpieczeniowe, wydawnictwa, hotele z ofertą spa, firmy zajmujące się informacją turystyczną, technologiami i oprogramowaniem dla obsługi ruchu turystycznego i wiele innych.

 

wydarzenia towarzyszące :  

Targom ITB towarzyszy niezwykle bogaty program wydarzeń towarzyszących: konferencja ekspercka ITB Berlin Convention, prezentacje, webinaria, warsztaty; liczne pokazy, warsztaty i występy organizowane przez wystawców: więcej informacji.

 

koszt udziału :  

 Wystawcy mogą wziąć udział w ITB NOW wybierając jeden z oferowanych pakietów:

STARTER - 1200 euro ( przy zgłoszeniu do 15.01.2021 obowiązuje oferta Early Bird- 800 euro)

 PLUS - 4500 euro ( przy zgłoszeniu do 15.01.2021 obowiązuje oferta Early Bird - 3000 euro)

ALL IN - 10 000 euro (przy zgłoszeniu do 15.01.2021 obowiązuje oferta Early Bird - 8000 euro)

ALL IN FOR DESTINATIONS - 25 000 euro (przy zgłoszeniu do 15.01.2021 obowiązuje oferta Early Bird - 20 000 euro) plus od 300 euro za opłatę podwystawcy

 

Szczegółowe opisy pakietów oraz formularz zgłoszeniowy znajdują się tutaj.


 

 Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania - FAQ

 Instrukcja - jak korzystać z targów ITB NOW - pod tym linkiem

 

UWAGA:  Ciągle jest możliwość uzyskania dostępu do materiałów na platformie ITB NOW ze specjalnym biletem After Event Ticket - do kupienia na stronie organizatora

 

pozostałe informacje :  

 Uwaga: ITB Berlin nie ma katalogu drukowanego. Informacje o wystawcach dostępne będą w katalogu internetowym.

Ważne dla wystawców: katalog wystawców ITB jest dostępny wyłącznie w wersji online, nie będzie wersji drukowanej katalogu. Korespondencja dotycząca wpisu do katalogu drukowanego jest próbą oszustwa ze strony firm niezwiązanych z Messe Berlin. Nie należy podpisywać żadnych dokumentów tego typu ani realizować zawartych w nich zaleceń lub żądań. W razie otrzymania takich dokumentów prosimy o przesyłanie ich do naszego przedstawicielstwa lub bezpośrednio do organizatorów ITB w Berlinie.

galeria :  

 

 

Cennik biletów:

Pliki do pobrania ( do zamówienia biletów potrzebne są nam oba wypełnione formularze):   Formularz zamówienia ,Formularz rejestracji

ceny biletów (w euro)  w przedstawicielstwie na str. organizatora
w kasie

bilet normalny

 

 

89 euro 99 euro  
bilet ulgowy (studencki)

 

  49 euro  

dodatkowe bilety dla wystawców

(pakiet 5 sztuk)

  300 euro