ITB Berlin 2021

nazwa imprezy :   Międzynarodowa Giełda Turystyczna  
strona www :  

www.itb-berlin.com

Zajrzyj na naszą stronę ITB na Facebooku

 

data imprezy :  

 UWAGA, zmiana terminu: 9-12.03.2021

Targi odbędą się wyłącznie online

godziny otwarcia :    
miejsce :    tereny targowe Messe Berlin, Messedamm 22
organizator :    Messe Berlin

 

opis imprezy

:   UWAGA: W 2021 roku targi ITB odbędą się wyłącznie w formie wirtualnej, jako impreza branżowa B2B wraz z konferencją. Szczegółowe informacje pojawią się 16 listopada.

Największe targi turystyczne, ważne wydarzenie dla przedstawicieli z branży i atrakcja dla tysięcy zwiedzających. Prezentacje niemal wszystkich krajów świata i kompleksowy przegląd gałęzi rynku turystycznego.

Zakres imprezy: wszystkie grupy produktów i usług związanych z szeroko pojętą turystyką i podróżami; poszczególne kraje prezentują swą ofertę turystyczną na stoiskach narodowych, a  w targach biorą też udział: międzynarodowe związki turystyczne, krajowe i regionalne organizacje turystyczne, biura podróży, organizatorzy podróży biznesowych, rejsów, turystyki przygodowej, ekologicznej, kulturalnej, firmy przewozowe, hotelarskie, ubezpieczeniowe, wydawnictwa, hotele z ofertą spa, firmy zajmujące się informacją turystyczną, technologiami i oprogramowaniem dla obsługi ruchu turystycznego i wiele innych.

 

wydarzenia towarzyszące :  

Targom ITB towarzyszy niezwykle bogaty program wydarzeń towarzyszących: konferencja ekspercka ITB Berlin Convention, prezentacje, webinaria, warsztaty; liczne pokazy, warsztaty i występy organizowane przez wystawców: więcej informacji.

 

koszt udziału :  

Kraje i regiony (Destinations) prezentują się na wspólnych stoiskach; wystąpienia indywidualne możliwe są w działach specjalnych: lista działów.

 

Koszty udziału - informacje pojawią się 16 listopada


 

 

Wszystkie ceny (oprócz składki na AUMA) są podane w wartości netto.

 

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

 

 

pozostałe informacje :  

 Uwaga: ITB Berlin nie ma katalogu drukowanego. Informacje o wystawcach dostępne będą w katalogu internetowym.

Ważne dla wystawców: katalog wystawców ITB jest dostępny wyłącznie w wersji online, nie będzie wersji drukowanej katalogu. Korespondencja dotycząca wpisu do katalogu drukowanego jest próbą oszustwa ze strony firm niezwiązanych z Messe Berlin. Nie należy podpisywać żadnych dokumentów tego typu ani realizować zawartych w nich zaleceń lub żądań. W razie otrzymania takich dokumentów prosimy o przesyłanie ich do naszego przedstawicielstwa lub bezpośrednio do organizatorów ITB w Berlinie.

galeria :  

 

 Ceny biletów na edycję 2021 zostaną ogłoszone w późniejszym terminie. Przedstawicielstwo Targów Berlińskich oferuje bilety w cenach promocyjnych.

Cennik biletów:

ceny biletów (w euro)  w przedstawicielstwie na str. organizatora
w kasie

 jednodniowy dla specjalistów

(wraz z udziałem w kongresie)

 

     

wielokrotnego wstępu dla specjalistów

(wraz z udziałem w kongresie,

na cały czas trwania targów)

 

     

dodatkowe wejściówki dla wystawców

(na całe targi)