nazwa imprezy

:  

 

Międzynarodowe Targi Łodzi i Sportów Wodnych


 
strona www :  

www.boot-berlin.com

Zajrzyj na naszą stronę Boat&Fun na Facebooku

 

data imprezy :  

 24-27.11.2022

Boat & Fun Inwater w Werder nad Hawelą 26-28.08.2022

godziny otwarcia :    10.00-18.00; gala Night of the boats - 23.11.2022 od 18.00
miejsce :   Messe Berlin, Messedamm 22
organizator :    Messe Berlin
opis imprezy :  

Boot & Fun to targi poświęcone przede wszystkim łodziom oraz turystyce i sportom wodnym, ale także rozmaitym formom aktywności na świeżym powietrzu. Liczne akweny w okolicy Berlina i dobra infrastruktura sprzyjają sportom wodniackim, toteż targi przyciągają wielu ich pasjonatów.

Zakres tematyczny imprezy: łodzie i jachty motorowe i żaglowe, pontony, kajaki, małe łódki i szalupy, łodzie elektryczne i hybrydowe, łodzie mieszkalne, silniki do łodzi, sprzęt i akcesoria do łodzi, ubrania i wyposażenie do uprawiania sportów wodnych, turystyka wodna, firmy czarterowe, mariny i przystanie, szkoły żeglarskie, sporty wodne (surfing, nurkowanie, wędkarstwo i wiele innych) i nie tylko (snowboarding, wspinaczka skałkowa, kolarstwo górskie, jogging itd.)

wydarzenia towarzyszące :  

GALA - Noc Łodzi: przyjęcie dla wystawców oraz przedstawicieli świata polityki, biznesu, kultury i sportu, połączone z przedpremierowym zwiedzaniem wystawy. Oprócz łodzi będą także prezentowane klasyczne samochody.

 

 

koszt udziału :  

 

 Formularz zgłoszeniowy będzie dostępny w późniejszym terminie tutaj

 

Prosimy zapoznać się z warunkami udziału (General Terms of Business, Conditions of Participation) i przepisami dotyczącymi danych osobowych (Data protection regulations).

 

pozostałe informacje :  

W sierpniu miłośnicy łódek będą mogli także uczestniczyć w pokazie na wodzie: Boat & Fun InWater (26-28.08 w Werder nad Hawelą)

 

pliki do pobrania
:  

 

galeria :  

       

Od jesieni 2021 roku zasady sprzedaży biletów uległy zmianie - informacje na ten temat będą pojawiać się na stronie. Osoby zainteresowane zakupem prosimy o kontakt z przedstawicielstwem.