InnoTrans 2022

nazwa imprezy :   Międzynarodowe Targi Technologii Transportu  
strona www :  

www.innotrans.com

Zajrzyj na naszą stronę InnoTrans na Facebooku

data imprezy :   20-23.09.2022

 

 

godziny otwarcia :  

9.00-18.00

miejsce :    Messe Berlin, Messedamm 22, Berlin
organizator :    Messe Berlin
opis imprezy :  

Termin nadsyłania zgłoszeń na targi Innotrans 2022 upływa 15.10.2021 - formularz znajduje się tutaj


Największe na świecie targi poświęcone przede wszystkim transportowi szynowemu; miejsce spotkań producentów, przedstawicieli publicznych i prywatnych przedsiębiorstw komunikacyjnych, inżynierów, decydentów z samorządów i ministerstw transportu z całego świata, a także pasjonatów kolejnictwa.

Zakres imprezy: pojazdy szynowe, układy i części, serwis i konserwacja pojazdów kolejowych, projekty i wyposażenie wnętrz pojazdów, wykładziny podłogowe, obicia siedzeń, uchwyty, autobusy miejskie i dalekobieżne, urządzenia stacjonarne, systemy informacyjne, sterowanie ruchem, ustalanie opłat za przejazd, logistyka transportu towarowego, maszyny budowlane i osprzęt do nich, systemy bezpieczeństwa, oświetlenia, wentylacji, materiały budowlane, szyny, nawierzchnie, wytyczanie tras, pomiary, systemy torów, technologie podziemnych prac budowlanych.

 

wydarzenia towarzyszące :  

Konferencja InnoTrans Convention, liczne fora dyskusyjne, prezentacje firm w Speakers' Corner,  i inne atrakcyjne wydarzenia. Planowane wydarzenia mogą ulec zmianom. Więcej informacji tutaj.

 Uwaga: ze względów logistycznych nie będą już organizowane dni dla publiczności (impreza weekendowa po targach). Dziękujemy wszystkim, którzy brali w nich udział dotychczas.

 

koszt udziału :

 

 

 

 

wynajem powierzchni      

ceny powierzchni

 

stoisko szeregowe -   270 euro/m kw.
stoisko narożne -   290 euro/m kw.
stoisko półwyspowe -   305 euro/m kw.
stoisko wyspowe -   315 euro/m kw.
tereny zewnętrzne -    205 euro/m kw.
tory -   205 euro/m bieżący

minimalny rozmiar stoiska - 12 m kw.

Dla stoisk indywidualnych o powierzchni 200 m kw. i większych obowiązuje cena jak dla stoiska szeregowego, niezależnie od faktycznego kształtu, z wyjątkiem stoisk w halach z bezpośrednim dostępem do torów: 1.2, 2.2., 3.2, 4.2., hub27

Pozostałe opłaty obowiązkowe:  0,60 euro/m kw. składki na stowarzyszenie AUMA; 1150 euro za pakiet promocyjny.

Uzupełniające kompletne stoisko 12 m kw. w dziale Career Pavilion - 4050 euro. Oferta specjalna dla wystawiających się po raz pierwszy w dziale Travel Catering & Comfort Services - 3700 euro za kompletne stoisko

Wszystkie podane ceny są cenami netto. Pozostałe usługi zamawia się po otrzymaniu lokalizacji i opłaca po targach.

Zgłoszenie dla wystawców


 Prosimy dokładnie zapoznać się z regulaminem dla wystawców i warunkami udziału w targach (Terms and Conditions of Participation, General Terms of Business) oraz informacjami o przetwarzaniu danych osobowych (Information according to EU-General Data Protection Regulation)

pozostałe informacje :  

 

Nowe imprezy dla rynku technologii transportu

W 2019 r. wystartowały nowe targi branżowe poświęcone technologiom mobilnym i elektronicznym dla transportu: MES Expo. Premierowa edycja: 05-07.11.2019. Więcej informacji o targach.

 

dane statystyczne
:  

InnoTrans to dynamiczne targi, przyciągające powszechne zainteresowani branży. Dotychczas każda kolejna edycja była większa od poprzedniej pod względem wynajętej powierzchni, liczby wystawców oraz zwiedzających . Dane statystyczne na rok 2018:

liczba wystawców - 3062 z 61 krajów, w tym ponad 70 z Polski

liczba zwiedzających specjalistów - 160 000 ze 110 państw, w tym 52% spoza Niemiec

liczba światowych premier produktów - 155

liczba pojazdów prezentowanych na wystawie zewnętrznej - 145

pliki do pobrania :  

 

 

galeria :  

     

 

UWAGA- zmiana zasad sprzedaży biletów - zakup możliwy będzie tylko w sklepie online, na stronie targów. Na miejscu nie będzie kas biletowych.

Osoby zainteresowane zakupem biletów w naszym przedstawicielstwie prosimy o kontakt - oferujemy kod zniżkowy.